Ocenění

Výstavba bytových domů

Provádíme výstavu rodinných a bytových domů na území celé České republiky.

prohlédnout

Stavíme občanské stavby

Naše společnot patří k největším stavebním společnostem Olomouckého kraje s působností po celé České republice.

prohlédnout

Výstavba velkých průmyslových objetů

Součástí našeho výrobního programu je výstavba průmyslových staveb a zařízení. Od projektu až po realizaci.

prohlédnout

V roce 2016 byl udělen titul STAVBA ROKU 2016 Královehradeckého kraje stavbě Novostavba pekárny BEAS, jehož byla společnost POZEMSTAV Prostějov, a.s. generálním zhotovitelem.

Naše firma dokončila v roce 2020 výstavbu depozitáře v areálu Národního zemědělského muzea v Čáslavi. V této souvislosti jsme obdrželi od generálního ředitele NZM poděkování za úspěšnou realizaci projektu.

V roce 2003 obdržela naše firma Čestné uznání pro stavbu Dostavba a modernizace Nemocnice Prostějov v soutěži o nejlepší investiční záměr, vypsané Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, Ministerstvem pro místní rozvoj ČR a Svazem podnikatelů ve stavebnictví ČR.

V roce 2001 získala naše firma diplom za nominaci na titul STAVBA ROKU a cenu primátora hl. m. Prahy za Rekonstrukci objektu U Vejvodů v Jilské ulici v Praze.

Naše firma získala v roce 1996 titul Stavba roku, za provedení polyfunkčního domu v Praze Podolí a cenu časopisu Stavitel za Nejlepší stavebně architektonický detail za schodiště v hale téhož domu.

POZEMSTAV Prostějov, a. s.

Společnost s působností na celém území naší republiky a dnes patří k největším stavebním společnostem Olomouckého kraje.

POZEMSTAV Prostějov, a. s. je společnost s působností na celém území české republiky a dnes patří k největším stavebním společnostem Olomouckého kraje.

Naše společnost staví rodinné domy, bytové domy, administrativní budovy, nákupní centra, školy, sportovní objekty, stavby pro energetiku, průmyslové budovy, komunikace a zpevněné plochy, inženýrské sítě.